Crystal Nails

27.06.2012 21:18

 

     Společnost Crystal Nails je předním americkým výrobcem vysoce kvalitní nehtové kosmetiky se sídlem v Portlandu ve státě Oregon. Ve svém oboru je to jedna z  největších developerských společností na světě a mezinárodně uznávanou značkou s vazbami na mnohé evropské země. Kromě prodejců a distributorů v USA a Kanadě má Crystal Nails i zastoupení ve většině evropských zemích. Od roku 2009 společnost CHARISMA Plus zastupuje tuto značku jako výhradní distributor i v České republice.

     Profesionální tým vědců, technologů a manažerů od samého počátku vývoje usiluje zejména o excelentnost při vytváření profesionálních produktů, ale také zaměřuje svůj výzkum na vývoj nových produktů a inovaci stávajících, tak aby se sortiment značky Crystal Nails přizpůsoboval stále rychleji se vyvíjejícím potřebám nehtových designérů a otevíral jim tak další nové možnosti v tomto oboru.

Hlavní myšlenkou Crystal Nails je dodávat na trh výrobky maximální kvality. Z bezpočtu dostupných druhů surovin jsou při vývoji nových gelů a akrylů vybírány jen ty nejkvalitnější přísady. Navzdory této skutečnosti si produkty této značky mohou koncoví uživatelé zakoupit za přijatelnou cenu a to díky cenové politice, velkému objemu výroby a soutěžnímu postoji společnosti Crystal Nails. Jak gelové tak i akrylové systémy či další řady produktů Crystal Nails prošly kritickým procesem od návrhu až po konečnou fázi testování odborníky z řad vítězů mezinárodních soutěží v nehtovém designu či nail artu, tak aby splňovaly i ty nejvyšší požadavky a sloužily stejně dobře začátečníkům tak i profesionálům v nehtové modeláži. S výrobky Crystal Nails tak vítězí skuteční šampióni jakými jsou například mistři světa Maria Malekne Vigh a Lynn Lammers, dvojnásobná mistryně Evropy Zsuzsanna Fekete a olympijský vítěz vítězů z Londýna 2009 Gabriella Kovacs, které jsou zároveň i mezinárodními školitelkami společnosti Crystal Nails a kterým se i v letošním roce získáním šesti olympijských medajlí v Londýně podařilo své tytuly obhájit.

     Inovace je jedním z pilířů a základních myšlenek značky Crystal Nails a proto každý rok představuje řadu nových výrobků a technik. Ze sortimentu Crystal Nails si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Krédem společnosti je kvalita, profesionalita a osobní přístup k zákazníkům.

 

Zdroj  www.charismaplus.cz